Şehirler bulundukları coğrafyalarda küresel ağları inşa ederler. Kardeş belediye protokolü kurmak, bölge kalkınması ve işbirliğinin arttırılması açısından anlamlıdır. Uluslararası Kamu Diplomsisi ile İşbirliğinde Olmak, Kültürden ticarete, işbirliğinden tecrübe paylaşımına kadar gücü ikiye katlamak, Uluslararası Kamu Diplomsisi ile İşbirliğinde Olmak, Kardeş belediye protokolü imzalayarak farklı ülkelerdeki, Farklı kentlerin temsilcilerini buluşturmak, İş adamlarını bir araya getirmek ve proje geliştirmeleri için teşvik etmek, Gelişen ticaretle birlikte istihdam yaratmak, Bölgenin gelir düzeyini arttırmak. Uluslararası Kamu Diplomsisi ile İşbirliğinde Olmak, Gönüllü işbirliği projeleri ile ortak bir amaç belirlemek, şehir ve bölge yurt dışı tanıtımı gerçekleştirmek, Çevre kaynaklarının hedefler doğrultusunda kullanımını sağlamak. Uluslararası Kamu Diplomsisi ile İşbirliğinde Olmak, Şehir ekonomisine uygun heyet ziyaretleri gerçekleştirerek fuarlar düzenlemek, Konser, Sergi , Festival gibi kültürel faaliyetler düzenlemek, Kamu diplomasisinin ekonomik altyapısını oluşturmak.
ATiK Tanıtım Videosu
Belediyeler Dostluk Grubu
Hollanda Lahey T.C. Büyükelçimiz Şaban Dişli’yi ATİK Genel Başkanımız Aziz Şahin ve ATİK Lahey Başkanımız Mimar Cihat Çelikoğlu ziyaret ettiler.

Ziyarette Hollanda’nın farklı şehirlerinde faaliyet gösteren  ATİK Amsterdam, ATİK Lahey, ATİK Arnem ve ATİK Uluslararası Kamu Diplomasisi çalışmaları, ATİK eğitim , kültürel,sosyal,ekonomi faaliyetleri ve girişimcilerin ticaretlerini daha iyi yapmalarını için kurulan HAXSA B2B Online Dijital Business Platform konuları görüşüldü.

T.C. Büyükelçimiz  Şaban Dişli’ye ATİK Genel Başkanımız Aziz Şahin ATİK teşekkür plaketi takdim etti.

Montenegro ATİK İstişare Konseyi
Montenegro ATİK Tanıtım Videosu

Başbakan Erdoğan'ın Polonya temasları paylaşan: asgrouptr
Belediyeler Dostluk Grubu
Hırvatistan ATiK Ticaret ve İşbirliği Konseyi internet sitesi ASEL Kurumsal Hizmetler tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2015 ASEL A.Ş.